SMSAPI (1.3.0) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Description
hr: Opis

en: Message
hr: Poruka

en: Label
hr: Oznaka

en: Sender
hr: Pošiljatelj

en: Recipient
hr: Primatelj

en: Tokens
hr: Tokeni

en: Message:
hr: Poruka:

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: - Select -
hr: - Odaberi -

en: Email:
hr: E-pošta:
