SMSAPI (1.3.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Description
ka: აღწერა

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Label
ka: სათაური

en: Recipient
ka: მიმღები

en: Message:
ka: შეტყობინება:
