SMSAPI (1.3.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Description
kk: Сипаттама

en: Message
kk: Хабарлама

en: Label
kk: Атауы

en: Recipient
kk: Қабылдаушы

en: Message:
kk: Хабарлама:
