SMSAPI (1.3.0) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Description
ku: دەربارە

en: Message
ku: پەیام

en: Label
ku: پێناس

en: Recipient
ku: وەرگر

en: Message:
ku: پەیام:

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -

en: Email:
ku: ئیمێل:
