SMSAPI (1.3.0) - en to ms translation catalogue (7 entries)

en: Description
ms: Huraian

en: Message
ms: Mesej

en: Recipient
ms: Penerima

en: Message:
ms: Mesej:

en: Machine name
ms: Nama mesin

en: - Select -
ms: - Pilih -

en: Email:
ms: E-mel:
