SMSAPI (1.3.0) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Description
pl: Opis

en: Message
pl: Wiadomość

en: Label
pl: Etykieta

en: Sender
pl: Nadawca

en: Recipient
pl: Adresat

en: Tokens
pl: Wzorce

en: Message:
pl: Wiadomość:

en: Templates
pl: Szablony

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: The recipient of the message.
pl: Odbiorca wiadomości.

en: Template @template_name does not contain [%code%] token.
pl: Szablon @template_name nie zawiera tokenu [%code%].

en: Profile credentials
pl: Dane konta

en: No data available. Check API KEY.
pl: Brak dostępnych danych. Sprawdź API KEY.

en: Account type:
pl: Rodzaj konta:
