SMSAPI (1.3.0) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Description
pt: Descrição

en: Message
pt: Mensagem

en: Label
pt: Etiqueta

en: Sender
pt: Remetente

en: Recipient
pt: Destinatário

en: Send SMS
pt: Enviar SMS

en: Message:
pt: Mensagem:

en: Account type
pt: Tipo de conta

en: Templates
pt: Modelos

en: points
pt: pontos

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: - Select -
pt: - Selecionar -

en: Username:
pt: Nome de utilizador:
