SMSAPI (1.3.0) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Description
sr: Опис

en: Message
sr: Порука

en: Label
sr: Ознака

en: ID
sr: ИД

en: Recipient
sr: Прималац

en: Templates
sr: Шаблони
