SMSAPI (1.3.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Description
te: వివరణ

en: Message
te: సందేశం

en: Label
te: లేబుల్

en: Account type
te: ఖాతా రకం

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -
