SMSAPI (1.3.0) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Message
th: ข้อความ

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: ID
th: ไอดี

en: Recipient
th: ผู้รับ

en: Message:
th: ข้อความ:

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: - Select -
th: - เลือกรายการ -
