SMSAPI (1.2.1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Description
ast: Descripción

en: Message
ast: Mensax

en: Label
ast: Etiqueta

en: Recipient
ast: Destinatariu

en: Message:
ast: Mensax:
