SMSAPI (1.2.1) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Description
lv: Apraksts

en: Message
lv: Ziņojums

en: Label
lv: Etiķete

en: Sender
lv: Nosūtītājs

en: Recipient
lv: Saņēmējs

en: Message:
lv: Ziņa:

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: Email:
lv: E-pasts:
