SMSAPI (1.2.0) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Description
sv: Beskrivning

en: Message
sv: Meddelande

en: Label
sv: Etikett

en: Sender
sv: Avsändare

en: Recipient
sv: Mottagare

en: Tokens
sv: Ersättningstecken

en: Message:
sv: Meddelande:

en: Templates
sv: Mallar

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: - Select -
sv: - Välj -

en: Username:
sv: Användarnamn:

en: Email:
sv: E-post:
