SMSC (8.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Submit
da: Indsend

en: Message
da: Meddelelse

en: Default
da: Standard

en: Default settings
da: Standardindstillinger

en: Send message
da: Send besked

en: Authorization
da: Godkendelse

en: About
da: Om

en: Error message
da: Fejlmeddelelse

en: Send Message
da: Send besked

en: Message body
da: Meddelelsesbrødtekst

en: Warning message
da: Advarsel

en: Transliterate
da: Translitterér

en: Status message
da: Statusmeddelelse
