SMSC (8.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Submit
fr: Soumettre

en: Default
fr: Par défaut

en: Default settings
fr: Paramètres par défaut

en: Send message
fr: Envoyer le message

en: Authorization
fr: Autorisation

en: About
fr: À propos

en: Error message
fr: Message d'erreur

en: Send Message
fr: Envoyer le message

en: Message body
fr: Corps du message

en: Phones
fr: Téléphones

en: Warning message
fr: Message d'avertissement

en: Transliterate
fr: Translittérer

en: Status message
fr: Message d'état

en: Sender ID
fr: Identifiant de l'expéditeur
