SMSC (8.x-1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Message
gu: સંદેશ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Send message
gu: સંદેશો મોકલો

en: About
gu: વિશે

en: Error message
gu: ભૂલ સંદેશ

en: Status message
gu: સ્થિતિ સંદેશો
