SMSC (8.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Submit
it: Invia

en: Message
it: Messaggio

en: Default
it: Predefinito

en: Default settings
it: Impostazioni predefinite

en: Send message
it: Invia messaggio

en: Authorization
it: Autorizzazione

en: About
it: Informazioni

en: Error message
it: Messaggio di errore

en: Warning message
it: Messaggio di avvertimento

en: Transliterate
it: Traslittera

en: Status message
it: Messaggio di stato
