SMSC (8.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Authorization
kn: ದೃಢೀಕರಣ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Error message
kn: ದೋಷ ಸಂದೇಶ

en: Warning message
kn: ಎಚ್ಚರಿಕೆ ಸಂದೇಶ
