SMSC (8.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Submit
ro: Trimite

en: Message
ro: Mesaj

en: Default
ro: Implicit

en: Send message
ro: Trimiteți mesaj

en: About
ro: Despre

en: Error message
ro: Mesaj de eroare

en: Warning message
ro: Mesaj avertizare

en: Status message
ro: Mesaj de stare
