SMSC (8.x-1.0-beta2) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Submit
bg: Запис

en: Message
bg: Съобщение

en: Default
bg: По подразбиране

en: Send message
bg: Изпрати съобщение

en: Error message
bg: Съобщение за грешка

en: Warning message
bg: Предупредително съобщение

en: Status message
bg: Статус съобщение
