SMSC (8.x-1.0-beta2) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Submit
fa: ثبت

en: Message
fa: پیام

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Default settings
fa: تنظیمات پیش‌فرض

en: Send message
fa: ارسال پیام

en: About
fa: درباره

en: Error message
fa: پیام خطا

en: Send Message
fa: ارسال پیام

en: Message body
fa: بدنه پیام

en: Warning message
fa: پیام هشدار

en: Status message
fa: پیام وضعیت
