SMSC (8.x-1.0-beta2) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Message
pl: Wiadomość

en: Default
pl: Domyślny

en: Default settings
pl: Domyślne ustawienia

en: Send message
pl: Wyślij wiadomość

en: Authorization
pl: Autoryzacja

en: About
pl: O stronie

en: Error message
pl: Komunikat o błędzie

en: Send Message
pl: Wyślij wiadomość

en: Message body
pl: Treść wiadomości

en: Warning message
pl: Ostrzeżenie

en: Transliterate
pl: Przeprowadź transliterację

en: Status message
pl: Komunikat
