SMSC (8.x-1.0-beta3) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Submit
ca: Envia

en: Message
ca: Missatge

en: Default
ca: Per defecte

en: Default settings
ca: Opcions predeterminades

en: Balance
ca: Saldo

en: Send message
ca: Envia el missatge

en: Authorization
ca: Autorització

en: About
ca: Detalls

en: Error message
ca: Missatge d'error

en: Send Message
ca: Envia el missatge

en: Message body
ca: Cos del missatge

en: Warning message
ca: Missatge d'avís

en: Transliterate
ca: Transcriu

en: Status message
ca: Missatge d'estat
