SMSC (8.x-1.0-beta3) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Submit
hr: Pošalji

en: Message
hr: Poruka

en: Default
hr: Zadano

en: Send message
hr: Pošalji poruku

en: About
hr: Opis

en: Error message
hr: Poruka greške

en: Warning message
hr: Poruka upozorenja

en: Status message
hr: Poruka statusa
