SMSC (8.x-1.0-beta4) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Submit
ja: 送信

en: Message
ja: メッセージ

en: Default settings
ja: デフォルトの設定

en: Balance
ja: 残高

en: Send message
ja: メッセージを送信

en: Authorization
ja: 承認

en: Error message
ja: エラーメッセージ

en: Message body
ja: メッセージ本文

en: Warning message
ja: 警告メッセージ

en: Status message
ja: ステータスメッセージ
