SMSC (8.x-1.0-beta4) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Submit
lt: Siųsti

en: Message
lt: Žinutė

en: Default settings
lt: Numatytosios nuostatos

en: Balance
lt: Balansas

en: Send message
lt: Siųsti žinutę

en: Authorization
lt: Leidimas

en: Error message
lt: Klaidos žinutė

en: Message body
lt: Žinutės tekstas

en: Warning message
lt: Įspėjimo žinutė

en: Status message
lt: Būsenos žinutė
