SMSC (8.x-1.0-beta5) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Submit
is: Lat inn

en: Message
is: Boð

en: Send message
is: Send boð

en: Error message
is: Feilboð

en: Warning message
is: Ávaringarboð

en: Status message
is: Støðuboð
