SMSC (8.x-1.0-beta2) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Message
lv: Ziņojums

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Send message
lv: Nosūtīt ziņu

en: Authorization
lv: Autorizācija

en: About
lv: Par

en: Error message
lv: Kļūdas paziņojums

en: Send Message
lv: Sūtīt ziņojumu

en: Message body
lv: Vēstules saturs

en: Warning message
lv: Brīdinājuma ziņojums

en: Status message
lv: Statusa paziņojums
