SMSC (8.x-1.0-beta5) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Message
th: ข้อความ

en: Send message
th: ส่งข้อความ

en: Error message
th: ข้อความผิดพลาด

en: Warning message
th: ข้อความเตือน

en: Status message
th: สถานะข้อความ
