SMS Framework (2.0.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (26 entries)

en: Pages
jv: Kācā

en: Delete
jv: Busak

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Content types
jv: Tipe kontèn

en: Edit
jv: Sunting

en: Message
jv: Pesen

en: - None -
jv: - Nihil -

en: The configuration options have been saved.
jv: Opsi konfigurasi uwis disimpen.

en: Settings
jv: Sétingan

en: Label
jv: Judul

en: Icon
jv: Ikon

en: Text
jv: Teks

en: User ID
jv: ID panganggo

en: Error
jv: Salah

en: Options
jv: Opsi

en: Send
jv: Kirim

en: Recipient
jv: Penerima

en: Day
jv: Dina

en: Rows
jv: Baris

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: - Select -
jv: - Pilih -

en: Error message
jv: Pesen kesalahan

en: Path to custom icon
jv: Path kanggo kostum icon

en: Status message
jv: Status pesen
