SMS Framework (2.0.0) - en to mr translation catalogue (25 entries)

en: Pages
mr: पाने

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Enable
mr: समर्थ

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Content types
mr: साहित्य प्रकार

en: register
mr: नोंदणी

en: Edit
mr: संपादन

en: Error Message
mr: तृटीचा संदेश

en: Message
mr: संदेश

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: The configuration options have been saved.
mr: संरचना पर्याय संरक्षीत केले

en: Settings
mr: संरचना

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Text
mr: अक्षर

en: Total
mr: एकूण

en: ID
mr: आय डी

en: Error
mr: तृटी

en: Options
mr: विकल्प

en: Phone
mr: दूरध्वनी

en: Send
mr: पाठवा

en: Day
mr: दिवस

en: Entity type
mr: एंटिटीचा प्रकार

en: Bundle
mr: बंडल
