SMS Framework (2.0.0) - en to uk translation catalogue (65 entries)

en: Pages
uk: Сторінки

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Content types
uk: Типи матеріалів

en: register
uk: зареєструватися

en: Edit
uk: Редагувати

en: Error Message
uk: Повідомлення про помилку

en: SMS Gateway
uk: Шлюз SMS

en: Message
uk: Повідомлення

en: - None -
uk: - Немає -

en: The configuration options have been saved.
uk: Параметри конфігурації були успішно збережені.

en: Settings
uk: Налаштування

en: Label
uk: Мітка

en: Icon
uk: Іконка

en: Text
uk: Текст

en: Total
uk: Всього

en: User ID
uk: ID користувача

en: Error
uk: Помилка

en: Options
uk: Опції

en: Creation date
uk: Дата створення

en: Delta
uk: Дельта

en: Phone
uk: Телефон

en: Send
uk: Надіслати

en: Recipient
uk: Отримувач

en: Day
uk: День

en: Rows
uk: Рядки

en: Phone number
uk: Номер телефону

en: Queued
uk: В черзі

en: seconds
uk: секунд(и)

en: Messages
uk: Повідомлення

en: Result
uk: Результат

en: Expired
uk: Термін дії вичерпано

en: Entity
uk: Сутність

en: Changed
uk: Змінено

en: Processed
uk: Оброблене

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Field mapping
uk: Відповідність полів

en: Unverified
uk: Неперевірений

en: - Select -
uk: - Виберіть -

en: SMS
uk: СМС

en: Logger
uk: Лог

en: Error message
uk: Повідомлення про помилку

en: Entity type
uk: Тип сутності

en: Bundle
uk: Пакет

en: Created on
uk: Дата створення

en: Path to custom icon
uk: Шлях до власної іконки

en: Receive
uk: Отримати

en: Start time
uk: Початковий час

en: Phone Numbers
uk: Номери телефонів

en: Verified
uk: Перевірено

en: Placeholder
uk: Заповнювач

en: Sender name
uk: Ім’я відправника

en: Status message
uk: Повідомлення про стан

en: End time
uk: Кінцевий час

en: Message ID
uk: ID повідомлення

en: Incoming
uk: Вхідні

en: Outgoing
uk: Вихідні

en: Gateway
uk: Шлюз

en: Verbose output
uk: Розширене виведення

en: Verification code
uk: Код підтвердження

en: Status Message
uk: Повідомлення стану

en: Send on
uk: Відправити далі
