SMS Framework (3.0.0-alpha1) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
de: Abgschaltet

en: Enabled
de: Ygschaltet

en: User ID
de: Aawänder-ID

en: Error
de: Fähler

en: Day
de: Tag
