SMS Framework (8.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (32 entries)

en: Pages
et: Lehed

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Enable
et: Luba

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Content types
et: Sisutüübid

en: Edit
et: Muuda

en: Message
et: Teade

en: - None -
et: - Puudub -

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: Settings
et: Seaded

en: Label
et: Nimetus

en: Icon
et: Ikoon

en: Text
et: Tekst

en: Total
et: Kokku

en: Options
et: Valikud

en: Creation date
et: Loomise kuupäev

en: Phone
et: Telefon

en: Send
et: Saada

en: Day
et: Päev

en: Rows
et: Ridu

en: Phone number
et: Telefoni number

en: Queued
et: Järjekorras

en: Messages
et: Sõnumid

en: Entity
et: Olem

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: - Select -
et: - Vali -

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Bundle
et: kogum

en: Path to custom icon
et: Kohandatud ikooni asukoht

en: Sender name
et: Saatja nimi
