SMS Framework (8.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (36 entries)

en: Pages
fa: صفحه‌ها

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Enable
fa: فعال

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Content types
fa: انواع محتوا

en: Edit
fa: ویرایش

en: Message
fa: پیام

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: The configuration options have been saved.
fa: تنظیمات ذخیره شدند.

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Label
fa: برچسب

en: Icon
fa: شمایل

en: Text
fa: متن

en: Total
fa: مجموع

en: ID
fa: شناسه

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Creation date
fa: تاریخ ایجاد

en: Phone
fa: تلفن

en: Send
fa: ارسال

en: Day
fa: روز

en: Rows
fa: ردیف‌ها

en: Phone number
fa: شماره تلفن

en: Queued
fa: در صف

en: Messages
fa: پیام‌ها

en: Expired
fa: منقضی شده

en: The name of the sender.
fa: نام ارسال کننده

en: Entity
fa: عنصر

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: - Select -
fa: - انتخاب -

en: Entity type
fa: نوع عنصر

en: Bundle
fa: بسته

en: Created on
fa: ساخته شده در

en: Path to custom icon
fa: مسیر نماد سفارشی

en: Placeholder
fa: جایگذار
