SMS Framework (8.x-1.0-beta3) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Pages
br: Pajennoù

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: Settings
br: Arventennoù

en: Text
br: Testenn
