SMS Framework (8.x-1.0-beta3) - en to lv translation catalogue (31 entries)

en: Pages
lv: Lapas

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Content types
lv: Satura veidi

en: Edit
lv: Labot

en: Message
lv: Ziņojums

en: - None -
lv: - Neviens -

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas opcijas ir saglabātas.

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Label
lv: Etiķete

en: Icon
lv: Ikona

en: Text
lv: Teksts

en: Total
lv: Kopā

en: Options
lv: Iespējas

en: Creation date
lv: Izveides datums

en: Phone
lv: Telefona numurs

en: Send
lv: Sūtīt

en: Day
lv: Diena

en: Rows
lv: Rindas

en: Phone number
lv: Telefona numurs

en: Messages
lv: Ziņojumi

en: Entity
lv: Entītija

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Field mapping
lv: Lauka attiecinājums

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: Bundle
lv: Komplekts

en: Path to custom icon
lv: Ceļš uz pielāgotu ikonu
