SMS Framework (8.x-1.1-beta1) - en to sk translation catalogue (44 entries)

en: Pages
sk: Stránky

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Enable
sk: Povoliť

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Content types
sk: Typy obsahu

en: Edit
sk: Upraviť

en: Message
sk: Správa

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: The configuration options have been saved.
sk: Nastavenia konfigurácie boli uložené.

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Label
sk: Označenie

en: Icon
sk: Ikona

en: Total
sk: Celkom

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Error
sk: Chyba

en: Options
sk: Nastavenia

en: Phone
sk: Telefón

en: Send
sk: Odoslať

en: Day
sk: Deň

en: Rows
sk: Riadky

en: Phone number
sk: Telefónne číslo

en: seconds
sk: sekundy

en: Messages
sk: Správy

en: Expired
sk: Vypršané

en: Entity
sk: Entita

en: Changed
sk: Zmenené

en: Message preview
sk: Náhľad správy

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Field mapping
sk: Mapovanie polí

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Error message
sk: Chybová správa

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Created on
sk: Vytvorené

en: SMS Blast
sk: SMS výbuch

en: Path to custom icon
sk: Cesta k voliteľnej ikone

en: Send to phone
sk: Poslať na mobil

en: This URL will be sent to the phone.
sk: Toto URL bude zaslané na mobil.

en: Enable sleep hours
sk: Povoliť hodiny pre spánok

en: Receive
sk: Príjem

en: Placeholder
sk: Zástupný reťazec

en: Status message
sk: Stavová správa
