SMS Framework (8.x-1.2-rc1) - en to pl translation catalogue (52 entries)

en: Pages
pl: Strony

en: Delete
pl: Usuń

en: Enable
pl: Włącz

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Content types
pl: Rodzaje zawartości

en: Edit
pl: Edytuj

en: SMS Gateway
pl: Bramka SMS

en: Message
pl: Wiadomość

en: - None -
pl: - Brak -

en: The configuration options have been saved.
pl: Konfiguracja została zapisana.

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Label
pl: Etykieta

en: Icon
pl: Ikona

en: Text
pl: Tekst

en: Total
pl: Razem

en: User ID
pl: ID użytkownika

en: Error
pl: Błąd

en: Options
pl: Opcje

en: Creation date
pl: Data utworzenia

en: Phone
pl: Telefon

en: Send
pl: Wyślij

en: Day
pl: Dzień

en: Rows
pl: Wiersze

en: Phone number
pl: Numer telefonu

en: Queued
pl: Zakolejkowane

en: seconds
pl: sekundy

en: Messages
pl: Wiadomości

en: Expired
pl: Przedawnione

en: Entity
pl: Encja

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Message preview
pl: Podgląd wiadomości

en: Processed
pl: Przetworzone

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Field mapping
pl: Mapowanie pola

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Error message
pl: Komunikat o błędzie

en: Entity type
pl: Typ encji

en: Bundle
pl: Zestaw

en: Created on
pl: Utworzono

en: Allows bulk text messages to be sent to registered users.
pl: Umożliwia masowe wysyłanie wiadomości SMS do zarejestrowanych użytkowników.

en: Which content types to show the Send To Phone feature.
pl: Wybierz typy treści, w których ma się pojawić opcja "Wyślij na telefon".

en: Path to custom icon
pl: Ścieżka do własnej ikony skrótu

en: Send to phone
pl: Wyślij na telefon

en: Enable sleep hours
pl: Włącz godziny nocne

en: Provides integration between the SMS Framework and Drupal users.
pl: Zapewnia integrację SMS Framework i użytkowników Drupala.

en: Start time
pl: Czas rozpoczęcia

en: Verified
pl: Zweryfikowany

en: Placeholder
pl: Zaślepka

en: Sender name
pl: Nazwa nadawcy

en: Status message
pl: Komunikat

en: Message ID
pl: ID wiadomości
