SMS Framework (8.x-1.2) - en to da translation catalogue (42 entries)

en: Pages
da: Sider

en: Delete
da: Slet

en: Enable
da: Aktivér

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Content types
da: Indholdstyper

en: Edit
da: Redigér

en: Message
da: Meddelelse

en: - None -
da: - Ingen -

en: The configuration options have been saved.
da: Indstillingerne er blevet gemt.

en: Settings
da: Indstillinger

en: Label
da: Etiket

en: Icon
da: Ikon

en: Text
da: Tekst

en: Total
da: I alt

en: User ID
da: Bruger ID

en: Error
da: Fejl

en: Options
da: Valg

en: Creation date
da: Oprettelsesdato

en: Phone
da: Telefon

en: Day
da: Dag

en: Rows
da: Rækker

en: Phone number
da: Telefonnummer

en: Queued
da: Sat i kø

en: seconds
da: sekunder

en: Messages
da: Beskeder

en: Expired
da: Udløbet

en: The name of the sender.
da: Afsenderens navn.

en: Changed
da: Ændret

en: Processed
da: Behandlet

en: Machine name
da: Internt navn

en: Field mapping
da: Felt mapning

en: - Select -
da: - Vælg -

en: Error message
da: Fejlmeddelelse

en: Entity type
da: Entity-type

en: Created on
da: Oprettet den

en: Show link as
da: Vis link som

en: Path to custom icon
da: Sti til tilpasset ikon

en: Start time
da: Start tid

en: Sender name
da: Afsendernavn

en: Status message
da: Statusmeddelelse

en: End time
da: Slut tid
