SMS Framework (8.x-1.2) - en to gu translation catalogue (24 entries)

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Content types
gu: સામગ્રી પ્રકાર

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Message
gu: સંદેશ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Text
gu: લખાણ

en: Error
gu: ભુલ

en: Options
gu: વિકલ્પો

en: Send
gu: મોકલો

en: Day
gu: દિવસ

en: Rows
gu: હરોળો

en: Messages
gu: સંદેશાઓ

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Error message
gu: ભૂલ સંદેશ

en: Entity type
gu: એન્ટિટી પ્રકાર

en: Bundle
gu: બંડલ

en: Sender name
gu: મોકલનારનુ નામ

en: Status message
gu: સ્થિતિ સંદેશો
