SMS Framework (8.x-1.2) - en to ku translation catalogue (22 entries)

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Content types
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Message
ku: پەیام

en: - None -
ku: - هیچ -

en: The configuration options have been saved.
ku: هەڵبژردنەکانی ڕێکخستن پاشەکەوت کرا.

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Label
ku: پێناس

en: Text
ku: دەق

en: User ID
ku: ID ی بەکارهێنەر

en: Error
ku: هەڵە

en: Send
ku: بینێره‌

en: Day
ku: ڕۆژ

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -

en: Error message
ku: هەڵەپەیام

en: Path to custom icon
ku: ڕێڕه‌و بۆ وێنۆچکه‌ی سه‌ره‌کی

en: Status message
ku: پەیامی ڕەوش
