SMS Framework (8.x-1.2) - en to sr translation catalogue (24 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Enable
sr: Укључи

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: Message
sr: Порука

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Settings
sr: Подешавања

en: Label
sr: Ознака

en: Text
sr: Текст

en: Total
sr: Укупно

en: ID
sr: ИД

en: Error
sr: Грешка

en: Day
sr: Дан

en: Rows
sr: Редови

en: seconds
sr: секунди

en: Changed
sr: Промењен

en: Error message
sr: Порука о грешци

en: Entity type
sr: Тип ентитета

en: Bundle
sr: Пакет

en: Placeholder
sr: Резервисано место

en: Status message
sr: Статусна порука

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
