SMSGateway MSG91 (1.0.0) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Content
hu: Tartalom

en: Type
hu: Típus

en: Age
hu: Kor

en: Description
hu: Leírás

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Settings
hu: Beállítások

en: Label
hu: Címke

en: Save
hu: Mentés

en: View
hu: Megtekintés

en: ID
hu: Azonosító

en: Custom
hu: Egyéni

en: Mobile Number
hu: Mobilszám
