SMSGateway MSG91 (1.0.1) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Content
ca: Contingut

en: Type
ca: Tipus

en: Age
ca: Temps

en: Description
ca: Descripció

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Edit
ca: Edita

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: View
ca: Mostra

en: Custom
ca: Personalitzat
