SMSGateway MSG91 (1.0.1) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Content
nl: Inhoud

en: Age
nl: Leeftijd

en: Description
nl: Beschrijving

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Edit
nl: Bewerken

en: Settings
nl: Instellingen

en: Save
nl: Opslaan

en: View
nl: Weergeven

en: Custom
nl: Aangepast

en: Mobile Number
nl: Gsm-nummer

en: SMS Template
nl: SMS-sjabloon
