SMSGateway MSG91 (1.0.2) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Content
cs: Obsah

en: Type
cs: Typ

en: Age
cs: Věk

en: Description
cs: Popis

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Edit
cs: Upravit

en: Settings
cs: Nastavení

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: View
cs: Zobrazit

en: Custom
cs: Vlastní
