SMSGateway MSG91 (1.0.2) - en to fr translation catalogue (16 entries)

en: Status
fr: État

en: Delete
fr: Supprimer

en: Content
fr: Contenu

en: Age
fr: Âge

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Enabled
fr: Activé

en: Edit
fr: Modifier

en: Settings
fr: Paramètres

en: Label
fr: Libellé

en: Save
fr: Enregistrer

en: View
fr: Voir

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Template Name
fr: Nom du gabarit

en: The configuration has been updated.
fr: La configuration a été mise à jour.

en: Mobile Number
fr: Numéro de mobile
