SMS System (1.0.0) - en to pl translation catalogue (27 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Edit
pl: Edytuj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Message
pl: Wiadomość

en: View
pl: Widok

en: Created
pl: Utworzono

en: To
pl: Do

en: Mode
pl: Tryb

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sent
pl: Wysłano

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Configurations
pl: Konfiguracje

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Base path
pl: Ścieżka bazowa

en: Live
pl: Na żywo

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Language code
pl: Kod języka

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Template Name
pl: Nazwa szablonu

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Data export
pl: Eksport danych

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny
