SMS System (1.0.0) - en to pt translation catalogue (31 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Operations
pt: Operações

en: Edit
pt: Editar

en: Reset
pt: Redefinir

en: Test
pt: Teste

en: Message
pt: Mensagem

en: View
pt: Ver

en: Created
pt: Criado

en: To
pt: Para

en: Mode
pt: Modo

en: Desc
pt: Decrescente

en: Sent
pt: Enviado

en: Template name
pt: Nome do tema

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: Configurations
pt: Configurações

en: Changed
pt: Alterado

en: Base path
pt: Caminho base

en: Live
pt: Ao Vivo

en: Apply
pt: Aplicar

en: Language code
pt: Código do idioma

en: Offset
pt: Deslocamento

en: Template Name
pt: Nome do Tema

en: Items per page
pt: Itens por página

en: - All -
pt: - Todos -

en: « First
pt: « Primeiro

en: Last »
pt: Último »

en: Data export
pt: Exportação de dados

en: Asc
pt: Ascendente

en: Master
pt: Principal

en: The time that the entity was created.
pt: A hora em que a entidade foi criada.

en: The time that the entity was last edited.
pt: A hora em que a entidade foi editada pela última vez.
